» » » Значущі покупки


Значущі покупки

Купівля одягу

Якщо ви тільки що прибули до Едмонтона і вам терміново потрібно щось з одягу, то, якщо ви не дуже турбуєтеся про довговічність одягу та високу якість - відвідайте Wаl-Mart. Там можна знайти одяг і промтовари за невисокими цінами. Одяг та товари кращої якості - Winners, Sears і Bay.
У пошуках верхнього чоловічого одягу, спортивного і повсякденного одягу (не для офісу) загляньте в Маrk Work Wearhouse, Sport Check.
Якщо вам терміново потрібен костюм для інтерв'ю, зайдіть в Мoores.
У випадку, якщо вам знадобилася шкіряна куртка, йдіть в Danier чи дешевший International в West Edmonton Mall.


Купівля матраців

Одна з важливих покупок в перші дні. Вибір досить великий і ціна варіюється від кількох сотень до кількох тисяч. Не прагніть заощадити на матраці. Якщо купити нормальний матрац то він буде служити вам наступні 10-20 років. Намагайтеся вибрати матрац досить комфортабельний. Найбільш популярні фірми виробники: Simons, Serta, Silly. Гарні матраци мають повну гарантію (full, non-prorated warranty) як мінімум 10 років. Дешевші мають зменшується в часі (prorated) гарантію (хоча іноді й більше ніж на 10 років). За матраци прийнято торгуватися в більшості магазинів. Ось деякі магазини, що продають матраци: Sleep Country Canada, Rogers, Sleep Shop, Mattresses Mattresses, Leon's, La-z-boy, United Furniture Warehouse, City Furniture.

Купівля меблів

Однозначних порад на цю тему не існує. Є багато меблевих магазинів що продають меблі різної якості і ціни. Гарні ж меблі в Канаді досить дорогі.
Магазини Leon's, City Furniture, United Furniture Warehouse - досить середні по цінах. Дешевші магазини - Furniture Mart, Brick Discount Store, IKEA. Знову ж таки бажано купувати якісні меблі що прослужать довго. Більшість дешевих меблів зроблено з ДСП та картону. Звичайно, все залежить від вашого бюджету. Меблі також можна купувати за оголошеннями в газетах (наприклад Bargain Finder) та оголошеннями в інтернеті, наприклад kijiji.ca.

Купівля електроніки та побутових приладів

Предмети штибу чайника, фена, тостера і т.д. можна придбати в таких магазинах як Wal-Mart, Canadian Tire, Superstore, Zellers і т.д. Бажано вивчити флаєрси (рекламні листки) різних магазинів перед тим як здійснити покупку.
Деякі магазини що продають електроніку: Best Buy, Future Shop, Visions, The Sony Store, Leon's a також універмаги Costco, Sears, The Bay, The Brick, Wal-Mart і Zellers.
Іноді у великих магазинах можна придбати новий телевізор дешевше якщо він, наприклад, не має коробки або це останній телевізор і він стояв як зразок у магазині і т.д.
Комп'ютер можна придбати в Best Buy, Future Shop, Costco. Існує також безліч дрібних фірм з продажу комп'ютерів. В деяких магазинах можна торгуватися, в деяких ні.
#1 | написал: admin | 7 липня 2011 21:50 | ICQ: |

Группа: admin
Публикаций: 88
Комментариев: 29
Якщо Ви везете лептоп - Вам знадобиться перехідник для місцевих розеток.
Решту апаратури також не забудьте перевірити на можливість роботи на 120 В.

Увага!Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі guest, не можуть залишати коментарі в даній статті.